POZNAJ

NASZYCH

PODOPIECZNYCH

Poznaj historie naszych podopiecznych. Zobacz jak wpólnymi siłami osiągamy Wasze cele. Zdrowie jest tylko jedno. Zadbajmy o nie razem!

Trener Personalny Gliwice Juan Zumeta

Zacznij Swoją Przemianę Już Dziś!

Agnieszka

Dzień dobry! Dzisiejszy dzień przynosi spotkanie z Agnieszką, która poza byciem ratownikiem medycznym i absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, jest również pasjonatką kalisteniki.

Jako instruktorka kite surfingu, Agnieszka świetnie wie, jak ważne jest połączenie siły, wytrzymałości i techniki – dokładnie takie umiejętności rozwijamy na zajęciach grupowych w naszej siłowni w Gliwicach. Poznajcie jej historię.

Alina

Jako instruktorka kite surfingu, Agnieszka świetnie wie, jak ważne jest połączenie siły, wytrzymałości i techniki – dokładnie takie umiejętności rozwijamy na zajęciach grupowych w naszej siłowni w Gliwicach. Poznajcie jej historię.

Teresa

Cześć! Dzisiaj naszym gościem jest niesamowita Teresa, mama dwójki dzieci i aktywna uczestniczka zajęć grupowych w siłowni Phoenix Workout.

Kalistenika to dla niej nie tylko forma aktywności, ale też sposób na znalezienie chwili dla siebie. Poznajcie jej historię i dowiedzcie się, jak radzi sobie z codziennymi wyzwaniami.

Bogdan

Witajcie moi drodzy! Spotykamy się ponownie z Bogusiem, który ostatni rok poświęcił na intensywne treningi kalisteniczne w naszej siłowni w Gliwicach. Pomimo swojej dawniej wątłej postury, dzięki regularnym zajęciom grupowym, Boguś znacznie zwiększył swoją siłę i masę mięśniową. Poznajcie jego historię transformacji.

Aneta i Tomek

Witajcie! Przedstawiam Wam Anetę i Tomka, parę, która nie tylko łączy życie małżeńskie, ale również wspólne treningi w Phoenix Workout.

Dla nich zajęcia grupowe to czas spędzony razem na rozwijaniu siły i wytrzymałości, co przekłada się na ich codzienne życie. Poznajcie ich historię i dowiedzcie się, dlaczego warto trenować razem w naszej siłowni.

Adam

Dzisiaj mam kolejnego gościa na kanale – przedstawiam Wam Adama, który pracuje jako operator maszyn cnc.

Jego praca wymaga dużo stania, ale jest bardzo interesująca!

Artur

Dzień dobry! Mam kolejnego gościa w moim programie, tym razem jest nim Artur.

Dowiedzcie się, jak wygląda praca programisty i co Artur robi w ciągu dnia!

Wojtek

Spotkanie z Wojtkiem, aktorem, animatorem i muzykiem, oraz studentem psychologii i terapii zajęciowej.

Zawsze inspirujące rozmowy z utalentowanym artystą!

Nasze Doświadczenie

Treningów Personalnych

Lat Doświadczenia

Zadowolonych Podopiecznych

Spalonych Kalorii

DOŁĄCZ DO NAS
JUŻ DZIŚ !

Zacznijmy pracować wspólnie nad Twoim zdrowiem.

Pomożemy Ci osiągnąć wymarzone cele związane ze zdrowiem i poprawą sylwetki poprzez konsultacje, plany treningowe oraz dietetycze, zajęcia indywidualne lub grupowe, stacjonarne lub online.

0
Koszyk
  • No products in the cart.