Prowadzenie żywieniowe + Prowadzenie Treningowe + Konsultacja (30 Dni)

1449,00 

Prowadzenie Żywieniowe

Pakiet zawierający 4 profesjonalne konsultacje oraz dostęp do czatu z ekspertem żywieniowym, którego celem jest zwiększenie samoświadomości w zakresie spożywanych pokarmów. Poprzez analizę rejestru żywienia, oferujemy edukację żywieniową wzbogaconą o praktyczne wskazówki i małe zadania, które pomogą klientom w osiągnięciu swoich celów.

W trakcie konsultacji skupiamy się na eliminacji przeszkód, barier i trudności, aby pomóc klientom w budowaniu zdrowszych nawyków żywieniowych. Przygotowujemy indywidualne zalecenia dotyczące podstaw żywienia, takie jak personalizacja spożycia wody, białka, tłuszczów, błonnika oraz witamin, dostosowanych do celów i stylu życia każdej osoby.

Skorzystaj z ekspertów w dziedzinie żywienia i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć lepsze zdrowie oraz samopoczucie poprzez odpowiednie planowanie diety.

 

Prowadzenie Treningowe

Oferujemy indywidualny plan treningowy, dostosowany do Twoich potrzeb, poziomu zaawansowania oraz wyznaczonych celów. Zapewniamy stały kontakt z trenerem poprzez czat oraz cotygodniowe konsultacje, które pozwolą na śledzenie Twojego postępu treningowego.

W ramach usługi otrzymasz dostęp do instrukcji wideo oraz feedbacku po treningowego, co umożliwi jeszcze lepsze dopasowanie ćwiczeń do Twoich możliwości i oczekiwań. Wszystko to oferowane jest w formie online, z możliwością nagrywania jednostek treningowych, abyś mógł śledzić swój rozwój i pracować nad doskonaleniem techniki.

Skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty i osiągnij swoje cele treningowe, mając stały dostęp do wsparcia trenera i najlepszych narzędzi do śledzenia postępów.

 

Konsultacja

Oferta kompleksowej usługi z zakresu zdrowego stylu życia i poprawy ogólnego samopoczucia. W ramach wywiadu żywieniowego dokładnie analizujemy dotychczasowy styl życia, nawyki żywieniowe, ewentualne schorzenia i inne dolegliwości wpływające na stan zdrowia. Sprawdzamy rejestr żywienia pod kątem ilości i jakości spożywanych makro- i mikroskładników (białka, tłuszcze, cukry, błonnik) oraz dostarczamy odpowiedzi na potrzeby i cele klienta.

Dodatkowo, proponujemy spotkanie mające na celu zwiększenie wydajności fizycznej i mentalnej oraz poprawę ogólnego dobrostanu. W trakcie konsultacji określamy konkretne cele, proponujemy zmiany w stylu życia, takie jak sen, nastawienie, czas spożywania posiłków oraz suplementację. Poruszamy również dowolne tematy związane z odżywianiem, suplementacją, pracą nad sobą fizycznie i mentalnie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

0
Koszyk
  • No products in the cart.